HASAN KALYONCU
ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller Yüksekokulu

2018-19 Hazırlık Okulu 2. Dönem Öğrenci Listeleri

2018-19 Hazırlık Okulu 2. Dönem Öğrenci Listeleri


Yayın Tarihi: 28.11.2018


Paylaş

LinkedIn'de Paylaş
LinkedIn'de Paylaş

2018-2019 yılı 2. Dönem Hazırlık Okulu öğrenci listeleri aşağıda verilmiştir. Hazırlık Okulu dersleri Pazartesi günü (03.12.2018) saat 10.50’de başlayacaktır.
 
ELEMENTARY 1
1 DİDEM POLAT GÜNEY
2 FATIMA FALLAHA
3 GÖKHAN DURAKOĞLUGİL
4 SADIK UMUT MUTLU
5 AHMET KİRAZ
6 ABDULLAH ABDULMECİD
7 RESLAN KAPLAN
8 BERAT DURMUŞ
9 SUHAIB RAMADHAN MOUSA
10 SELİN BAYDAR
11 OYA KAHYALAR
12 MEHMET ŞAN
13 EMRE ORHAN
14 AYSU KOYUNCULAR
15 HACER GİZEM TOPUZ
16 MUHAMMET ERGİN
17 MEHMET ÇETİN
18 GAMZE BİLGİ
19 MUSTAFA MERT AYDEMİR
20 SERPİL İLBOĞA
21 ŞENEL SERTDEMİR
22 MUSTAFA BURAK KANKILIÇ
23 OSMAN ANAÇ
24 FATMA MERVE ERTENCLİCE
     
     
PRE-INT 1
1 SERKAN OYUCU
2 FATMA ÜZÜM
3 MİRHAN IŞIK
4 MUHAMMED NURİ CEYLAN
5 MEHMET ENES KAYA
6 PINAR ANLAŞ
7 ABDURRAHİM BEYAZ
8 ERCAN ATAŞ
9 CEMİL BAKİ YAĞLI
10 HATİCE KILIÇ
11 ŞEVVAL SAMANCIOĞLU
12 BİLAL TEKİN
13 AHMET FURKAN BABÜROĞLU
14 ABDULLAH  MERCAN
15 İRFAN CAN YAKUT
16 EYÜP ŞAN
17 MEHMET METEHAN ÖZDEMİR
18 EMRE HOCAOĞLU
19 MÜSLÜM KİRMİK
20 CANSU KAPLAN
21 MİRACE İNAN
22 DOĞU HAN SEVMEN
     
     
PRE-INT 2
1 DENİZ ANIL YAN
2 SEZER BUĞDAY
3 FURKAN ÖZER
4 ÖYKÜ ECE KÖKEN
5 SEMA UZAK
6 YASİN  YILDIRIM
7 MAHMUT ÖZKALENDER
8 MEHMET ALİ KAYALI
9 MUHAMMET ERKAM CANPOLAT
10 BAHRİ BERKE KIZIKLI
11 MEHMET CAN ASLANDAĞ
12 MUHAMMED HÜSEYİN OLGUN
13 YUNUS EMRE YETİM
14 ALİ AĞIR
15 EMİNE KELEŞ
16 CEBRAİL MURAT KARADEMİR
17 HONAR HASSAN MOHAMMAD ALİ
18 DÖNDÜ KORKMAZ
19 AYKUT ŞAHADE
20 CEBRAİL YALÇIN
21 MUHAMMET NURİ ALATİ
22 MUHAMMED BİLAL AKINCI
     
     
PRE-INT 3
1 SENA NUR ÇERMİK
2 TUĞCAN ÇANKI
3 BÜŞRA İLERİ
4 AHMET ÜNAL EREN
5 AYFER ŞAHİN
6 EMRE GÜRKAN ÇANAK
7 ECE MELİSA AKÇAY
8 SUAT GÜRBÜZ
9 EZGİ GÜRBOSTAN
10 ALİ BERK ÇELİK
11 MUHAMMED BURAK AYDAĞ
12 ENES NACAROĞLU
13 GÖKÇE GÜLLÜ
14 AHMET FURKAN AKILLAR
15 AYLİN AKASLAN
16 KABIR SADAT MIR AGHA
17 SENA İSLAM
18 HÜSNA DEMİR
19 KEVSER KARASAYAR
20 FURKAN ÖMER ERDOĞAN
21 MERAL SÖNMEZ
     
     
PRE-INT 4
1 MELİK ALTUN
2 CUMA YILMAZ
3 OGÜN HÜZMELİ
4 HALUK ERBALCI
5 MUHAMMED KÖKTEN
6 GÜLER BARAK
7 CEVDET KARAHAN
8 ALİ ÖZBAĞ
9 MUHAMMED BERDİCİ
10 MELİH KARALAR
11 OĞUZHAN POLAT
12 ÖKKEŞ GEZGİN
13 İBRAHİM FURKAN  TEMİZ
14 ABDULLAH FURKAN YILMAZ
15 EREN YALNIZ
16 YAĞMUR NİLAY ERDOĞAN
17 ONUR GÖREN
18 ABDULSAMET BALKAYA
19 SİNAN ÖZPİNECİ
20 BERKAY PİLAN
21 ABDURRAHMAN GÖZÜKÜÇÜK
22 DİLAN BUDAK
     
     
PRE-INT 5
1 MUSTAFA ŞİMŞEK
2 ABDULLAH KANAT
3 MERVE BUSE ÇAKAR
4 KENAN ERYILMAZ
5 ÖZGE DEMİR
6 HASAN ONUR HOROZ
7 MUHAMMED HİLMİ DURMAZ
8 TALİP BALOĞLU
9 BERKE YILDIRIM
10 MEHMET HAYRİ ÇAPAR
11 KEREM ATALAMIŞ
12 NAMIK  ÇAKICI
13 BEYZA NUR UTUŞ
14 ZELİHA MİRZAGÜL ÜNLÜ
15 EMRE ERGEN
16 BERNA NUR KAYALAR
17 BAHAR ERGÜN
18 SİBEL ATEŞ
19 MAHMUT KURT
20 GÜLAY ATAŞ
     
     
INTERMEDIATE 1
1 ELİF ULAŞLI
2 İBRAHİM DENİZ
3 ABDULKADİR PARLAK
4 İBRAHİM HALİL İSTANBULLU
5 ÖMER KOŞAR
6 İSMET KAYA
7 İBRAHİM  ASLAN
8 ECE NUR KARCI
9 AYŞE MELİS KARAÇOMAK
10 TAYYİP ARDA KOZAN
11 MUSTAFA MELİH KONAŞ
12 OBADA RAJAB BASHA
13 ASMAALLAH FALLAHA
14 ESRA KARADUMAN
15 NESLİNUR GÖNDER
16 MEHMET ÖZBAY
17 ALİ SALİH CANLI
18 GÖRKEM KARADAĞ
19 NURIZA ANARBEK KYZY
20 ZHIBEK BAIBOLUSH KYZY
     
     
UPPER-INT 1
1 ABDULBAKİ ARSLAN
2 MUSTAFA KEMAL AFACAN
3 OKAN BUDAKCI
4 MEHMET BURAK ZENCİRCİ
5 ONURALP ÇELİK
6 İBRAHİM TAYYİP SEVEN
7 BARIŞ KARAYEL
8 DİLBER GÜRLEMİŞ
     
     
ELT INT 1
1 ZELİHA ÖZASLAN
2 AYBÜKE TAMER
3 NİDANUR SEVER
4 SERAP TÜRKOĞLU
5 MELİSAY KILINÇ
6 BEYZA NUR UZUN
7 BUSE AKÇAKAYA
8 MUSTAFA ÖMER KOCAMAN
9 MERVE ÇEVİK
10 MERAL ÇELİK
11 AYSEL NİSA TOPALOĞLU
12 SEDA TÜRK
13 HAVVANUR ERDOĞAN
14 AZİZE YILDIRIM
15 EMRE AKINCI
16 HAZAL OĞUZ
17 SEDA ÇILGIN
18 SÜMEYRA ERMAYASI
19 ALİCAN ÖZTÜRK
20 MERYEM CEREN YİĞİT
21 SARE KÖŞGEROĞLU
22 HALİL İBRAHİM ÇİLOĞLAN
23 VİLDAN DOĞAN
24 SELİN TESKİN
25 FARUK CAN
     
     
ELT UPPER-INT 1
1 BAKTYGUL MANAS KYZY
2 MİNE SULTAN UTKU
3 EMİNE YAREN İNAL
4 ELİF NUR ÖRGE
5 MERT CAN SAĞLAMCAN
6 BEYBERK TANRIDANİSTER
7 MERT İBİŞ
8 SİDAR YILMAZ
9 MEHMET SEFER YILMAZ
10 BUĞRA KÜÇÜKLER
11 ASLI ULUSOY
12 ELANUR ÇELEBİ
13 EKREM MERT ALTUNTAŞ