2022-23 Hazırlık Muafiyet ve Düzey Belirleme Sınavı Konuşma Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenciler | Yabancı Diller Yüksekokulu | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

2022-23 Hazırlık Muafiyet ve Düzey Belirleme Sınavı Konuşma Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenciler

2022-23 Hazırlık Muafiyet ve Düzey Belirleme Sınavı Konuşma Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenciler

22 Eylül 2022 Perşembe günü saat 9.30’da Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından yapılan Hazırlık Muafiyet ve Düzey Belirleme Sınavı ilk oturum sonuçlarına göre 50 ve üzeri puan alıp 2. Oturuma girmeye hak kazanan öğrencilerin listesi aşağıda belirtilmiştir.

Listede bilgileri verilen öğrencilerimizin 23.09.2022 Cuma günü saat 9.30’da Yabancı Diller Yüksekokulu binasında KONUŞMA sınavı için hazır bulunmaları gerekmektedir.

Yüz yüze yapılacak bu oturuma katılacak öğrencilerimiz, kimlik tespiti için sınav görevlilerine üzerinde fotoğrafları bulunan kimlik, pasaport veya HKÜ öğrenci kartlarını göstermek zorundadırlar. Aksi takdirde sınava alınmayacaklardır.

  1. Oturumda 50 altında puan alan öğrenciler konuşma sınavına katılmayacaklar ve doğrudan Hazırlık eğitimine tabi tutulacaktır. Bu öğrencilerimiz için ydy.hku.edu.tr adresi üzerinden sınıf bilgisi ve ders programı ile ilgili ayrıca bir duyuru yapılacaktır.

İndir

2. session son