Müdürün Mesajı | Yabancı Diller Yüksekokulu | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

Müdürün Mesajı

Müdürün Öğrencilere Mesajı

Sevgili öğrenciler,

Hayallerinizin gerçekleşeceği Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ne hoş geldiniz. Yabancı Diller Yüksekokulu akademik personeli adına başarılarınızdan dolayı sizi tebrik ederim. Artık siz de bu büyük ailenin birer üyesisiniz. YDY size bireysel çalışmalarınızda yardımcı olacak uluslararası düzeyde dil becerinizi ve bilginizi geliştirebileceğiniz kapsamlı bir program sunar.

Bu yılı akademik hayatınızı ve kariyerinizi etkileyecek, hayal edemeyeceğiniz ulusal ve uluslararası fırsatları yaratabileceğiniz bir ilk basamak ya da başlangıç olarak düşünmelisiniz. Asla unutmayın ki gelecekteki başarınızın bugün yapacağınız yatırımlardan oluşacaktır. Bu yüzden merak edin, araştırın ve yeni bir şeyler öğrenmenin hazzını hissederek geleceğinizi güzelleştirin.

Hepinize başarılı bir akademik yıl diliyorum.
Sevgilerimle,

Müdürün Personele Mesajı

Kıymetli YDY üyeleri,

Yabancı Diller Yüksekokul yönetimi olarak, uluslararası alanda tanınmış yüksek kaliteli bir dil programı sağlamak amacıyla işbirlikçi, yenilikçi ve proaktif akademik  kadro olarak sizinle işbirliği yapmaktan dolayı çok memnunuz. Vasıflarınız, deneyimleriniz ve katkılarınızdan dolayı akademik kadromuza katılımınızla kendimizi daha kararlı ve daha güçlü hissediyoruz.

Sizden beklentimiz, sadece öğrencileri ilgili bölümlerinde hedef dilde çalışmalarını yapmaya devam etmeleri için gerekli dil becerileri ve dil bilgisine hazırlamak değil aynı zamanda değerli öğrencilerimizin ahlaki gelişim süreçlerini korumak ve katkıda bulunmaktır çünkü biz bilginin insanlık ve geleceğimizin yararına kullanıldığı zaman anlamlanacağına inanıyoruz. İşte bu nedenle bir eğitimci olmak ve öğrencilerin hayatlarına dokunmak işimizi değerli kılan bir husustur. Bu süreçte, eğitim öğretim faaliyetini profesyonel, düzgün ve etkin bir şekilde uygulamak için YDY yönetimi her zaman size desteğini sunacaktır. Yönetim adına, hepinize başarı ve güzel anılarla dolu bir yıl diliyorum.

Saygılarımla,

 

Öğr. Gör. Mehmet Salih YOĞUN
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü