YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

2018-2019 Hazırlık Okulu 3. Dönem Öğrenci Listesi ve Ders Programı

2018-2019 Hazırlık Okulu 3. Dönem Öğrenci Listesi ve Ders Programı

2018-2019 yılı 3. Dönem Hazırlık Okulu öğrenci listeleri aşağıda verilmiştir. Hazırlık Okulu dersleri Pazartesi günü (04.02.2019) saat 10.50’de başlayacaktır.

Ders programı için tıklayınız.

PRE-INT 1
181704426 FATMA MERVE ERTENCLİCE
181703023 GAMZE BİLGİ
181703013 AYSU KOYUNCULAR
181703007 MEHMET ŞAN
181503622 SELİN BAYDAR
181503610 ABDULLAH ABDULMECİD
181703010 EMRE ORHAN
181603127 OYA KAHYALAR
181503014 SADIK UMUT MUTLU
181503621 SUHAIB RAMADHAN MOUSA
181703018 HACER GİZEM TOPUZ
181502017 GÖKHAN DURAKOĞLUGİL
181503617 RESLAN KAPLAN
181704014 MUSTAFA BURAK KANKILIÇ
181703024 MUSTAFA MERT AYDEMİR
181503595 İRFAN CAN YAKUT
181703019 MUHAMMET ERGİN
181703022 MEHMET ÇETİN
181501028 HALUK ERBALCI
181501013 KENAN ERYILMAZ
181501043 ALTYNAI SALIEVA
181501042 ALINA KUDAIBERDIEVA
181503624 YOUSIF WALEED İBRAHİM
AHMET ALFAH
EMRE KAYNAK
INT 1
181501020 EMRE GÜRKAN ÇANAK
181502012 SUAT GÜRBÜZ
181501005 TUĞCAN ÇANKI
181503011 MUHAMMED BURAK AYDAĞ
181503010 ALİ BERK ÇELİK
181703012 AYLİN AKASLAN
181501018 AHMET ÜNAL EREN
181501019 AYFER ŞAHİN
181704008 HÜSNA DEMİR
181502018 EZGİ GÜRBOSTAN
181704004 SENA İSLAM
181501015 BÜŞRA İLERİ
181703003 AHMET FURKAN AKILLAR
181501006 ABDULLAH KANAT
181703014 BAHAR ERGÜN
181503022 ENES NACAROĞLU
181703020 KABIR SADAT MIR AGHA
181501021 ECE MELİSA AKÇAY
181502006 MUHAMMED HİLMİ DURMAZ
181703001 GÖKÇE GÜLLÜ
AYŞE ATAY
INT 2
181704003 SİBEL ATEŞ
181501003 SENA NUR ÇERMİK
181704006 CEBRAİL YALÇIN
181503001 ZELİHA MİRZAGÜL ÜNLÜ
181501029 ÖYKÜ ECE KÖKEN
181803014 FURKAN ÖMER ERDOĞAN
181502008 TALİP BALOĞLU
181704013 KEVSER KARASAYAR
181501017 MİRHAN IŞIK
181503023 MUHAMMED HÜSEYİN OLGUN
181501012 MERVE BUSE ÇAKAR
181704007 MAHMUT KURT
181503608 CEBRAİL MURAT KARADEMİR
181502004 GÜLER BARAK
181503618 HONAR HASSAN MOHAMMAD ALİ
181503015 EMRE ERGEN
181502022 KEREM ATALAMIŞ
181501001 MUSTAFA ŞİMŞEK
181704009 GÜLAY ATAŞ
181502015 MAHMUT ÖZKALENDER
181502003 PINAR ANLAŞ
INT 3
181703009 EYÜP ŞAN
181704016 ABDURRAHMAN GÖZÜKÜÇÜK
181501035 SEMA UZAK
181803050 MERAL SÖNMEZ
181502610 BEYZA NUR UTUŞ
181502019 MUHAMMED BERDİCİ
181704020 MEHMET AKINCI
181501007 SEZER BUĞDAY
181503006 MUHAMMET ERKAM CANPOLAT
181503024 YUNUS EMRE YETİM
181704010 BERKAY PİLAN
181501022 ÖZGE DEMİR
181503609 ABDULLAH FURKAN YILMAZ
181503594 ABDULLAH MERCAN
181501026 FURKAN ÖZER
181502424 CEMİL BAKİ YAĞLI
181103001 CUMA YILMAZ
181704012 MUHAMMET NURİ ALATİ
181503017 BİLAL TEKİN
181503606 EMİNE KELEŞ
1717044056 NURIZA ANARBEK KYZY
INT 4
181503019 AHMET FURKAN BABÜROĞLU
181503020 BERNA NUR KAYALAR
181503012 ŞEVVAL SAMANCIOĞLU
181502010 ABDURRAHİM BEYAZ
181501037 MUHAMMED KÖKTEN
181703015 MEHMET METEHAN ÖZDEMİR
181703021 MÜSLÜM KİRMİK
181503004 HATİCE KILIÇ
181501024 HASAN ONUR HOROZ
181502002 MEHMET ENES KAYA
181703006 ABDULSAMET BALKAYA
181704015 MİRACE İNAN
181502020 MEHMET ALİ KAYALI
181704011 CANSU KAPLAN
181503597 İBRAHİM FURKAN TEMİZ
171503592 FATMA ÜZÜM
181503016 ÖKKEŞ GEZGİN
181501036 YASİN YILDIRIM
181501010 OGÜN HÜZMELİ
181703017 SİNAN ÖZPİNECİ
1717044058 ZHIBEK BAIBOLUSH KYZY
INT 5
181703011 AYKUT ŞAHADE
181503009 BAHRİ BERKE KIZIKLI
181502013 MEHMET HAYRİ ÇAPAR
181503605 ALİ AĞIR
181704017 DİLAN BUDAK
181501027 MUHAMMED NURİ CEYLAN
181703002 YAĞMUR NİLAY ERDOĞAN
181502009 BERKE YILDIRIM
181503021 MEHMET CAN ASLANDAĞ
181703016 EMRE HOCAOĞLU
181703008 DÖNDÜ KORKMAZ
181703005 ONUR GÖREN
181502423 NAMIK ÇAKICI
181503013 OĞUZHAN POLAT
181502011 CEVDET KARAHAN
181503008 MELİH KARALAR
181502016 ALİ ÖZBAĞ
181702014 EREN YALNIZ
181502021 ERCAN ATAŞ
181704019 DOĞU HAN SEVMEN
171703581 İBRAHİM ASLAN
Upper-Int
181501009 DİLBER GÜRLEMİŞ
181501014 AYŞE MELİS KARAÇOMAK
181502014 NESLİNUR GÖNDER
181501016 TAYYİP ARDA KOZAN
181502421 MEHMET ÖZBAY
181503018 ALİ SALİH CANLI
181501041 ESRA KARADUMAN
181703004 GÖRKEM KARADAĞ
171703005 İBRAHİM DENİZ
181501034 OBADA RAJAB BASHA
181501023 MUSTAFA MELİH KONAŞ
171703009 ABDULKADİR PARLAK
171703015 İBRAHİM HALİL İSTANBULLU
ELT UPPER-INT
171803056 BAKTYGUL MANAS KYZY
181803009 ZELİHA ÖZASLAN
181803012 AYBÜKE TAMER
181803013 NİDANUR SEVER
181803015 SERAP TÜRKOĞLU
181803017 MELİSAY KILINÇ
181803018 BEYZA NUR UZUN
181803022 BUSE AKÇAKAYA
181803023 MUSTAFA ÖMER KOCAMAN
181803024 MERVE ÇEVİK
181803025 MERAL ÇELİK
181803026 AYSEL NİSA TOPALOĞLU
181803027 SEDA TÜRK
181803029 HAVVANUR ERDOĞAN
181803030 AZİZE YILDIRIM
181803031 EMRE AKINCI
181803032 HAZAL OĞUZ
181803033 SEDA ÇILGIN
181803035 SÜMEYRA ERMAYASI
181803037 ALİCAN ÖZTÜRK
181803039 MERYEM CEREN YİĞİT
181803041 SARE KÖŞGEROĞLU
181803042 HALİL İBRAHİM ÇİLOĞLAN
181803045 VİLDAN DOĞAN
181803048 SELİN TESKİN
181803051 FARUK CAN
ELT ADVANCED
181803002 MİNE SULTAN UTKU
181803005 EMİNE YAREN İNAL
181803011 ELİF NUR ÖRGE
181803019 MERT CAN SAĞLAMCAN
181803020 BEYBERK TANRIDANİSTER
181803021 MERT İBİŞ
181803028 SİDAR YILMAZ
181803034 MEHMET SEFER YILMAZ
181803044 BUĞRA KÜÇÜKLER
181803046 ASLI ULUSOY
181803047 ELANUR ÇELEBİ
181803049 EKREM MERT ALTUNTAŞ